Освітній проект - школа національного відродження

Національно-патріотичне виховання – складник усіх ланок навчально-виховного процесу. Воно передбачає формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля розквіту держави, готовності її захищати; забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, прадідів, культури та історії рідного народу, формування високої мовної культури, оволодіння українською мовою; прищеплення шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій рідного народу.

Школа виховує  свідомих громадян України. Працюємо так, щоб випускники мали сформованість основних понять про народ, націю, суспільство, державу, усвідомлювали себе патріотами й гуманістами, які можуть і мають добросовісно впливати на розбудову українського суспільства, правової демократичної держави. Мали почуття свободи, людської та національної гідності, знали історію, культуру свого народу, його традиції, звичаї та обряди. Толерантно, шанобливо ставилися до представників інших народностей, їх культури, релігій, традицій.

Сучасний світ, складний і мінливий, вносить певні зміни у свідомість особистості, викривлює сприйняття честі, гідності, духовності. Прагнемо, щоб у світосприйнятті кожного на першому місці були загальнолюдські цінності. Тому переконані, що національне виховання повинно проходити червоною ниткою упродовж усього періоду навчання школярів, забезпечувати всебічний розвиток здібностей і обдарувань особистості, які сприятимуть інтелектуальному формуванню громадянина, здатного до самостійного мислення, діяльності на благо держави. З цього переконання і народилася ідея виробити власну модель випускника школи й напружено  працювати над формуванням тих якостей, які окреслені нею.

Своїми завданнями вбачаємо

- організацію виховного процесу в класних колективах та в роботі з батьками на засадах народної національної педагогіки;

- Залучення школярів до вивчення рідної землі;

- розвиток кращих якостей дослідників та патріотів отчого краю, України.

- передачу молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідного світового бачення;

- об’єднання зусиль у справі виховання особистості батьківської громади, позашкільних закладів, представників держаної влади, громадських організацій.

Залучаємо якнайбільше дітей до керування різними видами діяльності шкільного й класного колективів,  краєзнавчо-пошукової роботи. Це підвищує рівень роботи закладу, підсилює ефективність виховання, інтерес до роботи, переконує, що цілі й завдання вірні. Разом із школярами прагнемо засвоєння кожною особистістю культури рідного народу, його національного духу, способу життя та історико-культурної спадщини. Переконані, що досягти позитивного результату, виконати заплановане зможемо, коли будемо працювати за такою моделлю:

 Впевнені, що робота, побудована таким чином,

-          формує національну свідомість, самосвідомість і характер;

-          забезпечує духовну єдність поколінь;

-          виховує повагу і любов до батьків, рідної землі та історії свого народу;

-          створює умови для розкриття, розвитку здібностей учнів, самовизначення та громадянського становлення;

Ціннісне ставлення особистості до народу, держави – особлива сторінка у виховному процесі. Це цілий комплекс заходів, що дозволяє розкрити неповторну індивідуальність кожної дитини. Навчальний заклад – маленька держава, яка має свої атрибути: гімн, герб. У школі щотижня проводяться загальношкільні лінійки, які розпочинаються славетною піснею.  Слова написала  випускниця закладу, а нині учитель української мови та літератури Босікова Ольга Василівна. Музику створив талановитий учитель музичного мистецтва Супрун Анатолій Іванович.

 Інтер’єр навчального закладу є дієвим доказом того, що корінь нашого народу там, де живуть батьки, діди, прадіди. Коридори школи рясніють світлинами історичних місць рідного краю. Вивчення місцевої минувшини сприяє формуванню в молоді історичної свідомості та національної гідності. Стендовий матеріал в кабінетах історії, української мови, української літератури використовують учителі при проведенні уроків, виховних годин, свят. Доторкнутися до малої  Батьківщини допомагають підготовлені екскурсоводи (учні середніх і старших класів).

 З метою виховання відчуття національної свідомості педагоги намагаються відкрити невідомі джерела народних традицій, звичаїв і прилучити до їхньої чистоти майбутніх громадян. У школі вчителі постійно підтверджують культ рідної мови, культуру спілкування.  На прикладах життя письменників, громадських діячів, історичних осіб вчителі нашої школи показують  красу людських вчинків, почуттів, народні традиції, яких так неухильно дотримувались наші батьки, діди, прадіди. За приклад служить життєвий подвиг братів Сементовських, Галини Орлівни, Василя Симоненка,Володимира Малика, Петра Лубенського. Вони нічого не просили від України, а просто любили її синівською всеспопеляючою любов’ю, належали своєму народові до останнього подиху.

Офіційна святкова форма школярів – вишиванки. Знати свій народ – це знати його минуле, берегти сучасне для майбутніх поколінь, мамину пісню, яка посіяла в наші душі зернята добра, не забувати батьківської хати, стежини до школи, від якої ми йдемо у широкий світ, знати ремесла славного українського народу, знати своїх земляків, про яких давно забули, свої корені та думати про те, без чого не мислиться жоден народ: його звичаї, традиції, обряди, пам’ять про минуле

 Осмислення історії всієї України можливе лише через пізнання історії своєї малої Батьківщини. Знання про рідний край так само необхідні для духовного розвитку дитини, як уміння читати й писати. Вивчення місцевої минувшини сприяє формуванню в молоді історичної свідомості та національної гідності.

 Метою краєзнавчої роботи є  поглиблення відомостей про свій рідний край, його природу, життя людей, розвиток інтересу до шкільних предметів історичного циклу. Важливим аспектом у проведенні краєзнавчої роботи в школі є викладання спецкурсу історичного краєзнавства «Історія Полтавщини». Досвід показує, що формуванню цілісної історичної свідомості сприяє поєднання вивчення історії України з історією краю  (Полтавщини, Лубенщини, сіл Калайдинцівської сільської ради) та минулим власної родини. Діти усвідомлюють свою причетність до пращурів, їх культурної спадщини, розуміють,  що вони є зв’язуючою ланкою між минулим і прийдешнім поколіннями.

Нестандартні уроки, зустрічі з цікавим людьми (письменниками, науковцями, краєзнавцями), літературно-мистецькі свята («Шевченкова верба в моєму селі», «Горнусь до тебе, Україно», «Моє село оспіване в піснях»),  вечори відпочинку, вікторини («Люби та знай свій рідний край», «Літературна Лубенщина»), конкурси  образотворчого напрямку, на кращого читця поезій, турніри та естафети, дні здоров’я(«Козацькі забави», «Вперед, українки»), козацькі свята («Козацькому роду нема переводу»), уроки в краєзнавчому музеї – ось неповний перелік добрих справ, спрямованих на підвищення ефективності навчально-виховного процесу та формування в особистості ціннісного ставлення до святинь рідного краю, національних і загальнолюдських цінностей. Педагогічний колектив прагне, щоб батьки, діти завжди відчували високі ноти духовності, любові до рідного краю, до тих, хто поруч.

 Добра традиція започаткована в нашому закладі: батьки перев’язують рушниками своїх дітей-випускників на святі Останнього дзвоника.  Одинадцятикласники на згадку дарують рідній школі рушник, на якому вишито прізвища, імена учнів і класного керівника. Чотири роки поспіль у січні відбувається дійство, присвячене рідній Україні. Вчителі та учні одягають вишиванки, засвідчуючи свою українську сутність. Показують майстер-класи умільці народних промислів, проводяться конкурси на кращу інсценізацію української жартівливої пісні, школярі демонструють народні костюми. Відбувається виставка народних сімейних  реліквій. Нескінченний потік позитивних емоцій дарує присутнім ярмарок українських страв, у якому беруть участь діти 1-11 класів. Господарі щиро запрошують жителів країни Знань, гостей купити і скуштувати саме їхні страви: вареники, пиріжки, деруни,  печиво, узвар…

 Наприкінці вересня односельці святкують День села. Мов ластівки до своїх домівок з’їжджаються колишні випускники рідної школи, нині поважні і шановані уродженці села, доля яких розкидала по Україні і за її межами, місцеві народні умільці, аматори слова та пісні. Активними учасниками дійства є школярі.

Шанують, підтримують калайдинчани народних умільців свого краю. Повагу до їх таланту, зацікавленість їхньою справою, захоплення майстерністю намагаються передати молодому поколінню. Стараннями директора школи С.І.Мисника у навчальному закладі щороку проходить акція «Талановитий мій народ». До школи запрошуються майстри народних промислів. Умільці не лише показують готові  вироби, а й демонструють процес їх виготовлення. Для дітей цікаво, як Г. Ф. Різуненко плете кошики, Д. Д. Різуненко в’яже віники, Н. Г. Євдашко вишиває, В. Д. Панченко створює картини із природного матеріалу.    Обов’язковими виховними заходами є відзначення Дня козацтва, Дня прапора, Соборності України, Дня пам’яті героїв Крут.Розповідь про відважну боротьбу 300 студентів і 10 старшин за світле майбутнє українського народу у грізний 1918 рік готують старшокласники. Хвилиною мовчання вся шкільна громада вшановує хоробрих героїв, які полягли в страшному бою під Крутами.

 Захоплено, емоційно проходить фестиваль «Моя сім’я – частина України», на якому батьки і діти заворожують присутніх майстерною акторською грою. Виступи батьківських художніх колективів «Вербиченька», «Калина», «Горлиця» є окрасою будь-якого свята.

 Активно залучаємо школярів до відтворення народних звичаїв, обрядів, традицій. Бо це є «живим, вічним джерелом педагогічної мудрості», «зосередженням духовного життя народу». Педагогічне значення народних звичаїв і традицій полягає в тому, що вони є результатом виховних зусиль народу протягом багатьох віків як незамінний виховний засіб. Через систему традицій кожен народ відтворює себе, свою духовну культуру, характер і психологію у власних дітях. Напередодні Нового року у стінах актового залу школи лунають веселі щедрівки, учні розігрують обряд кусання калити, велично й урочисто відзначають День Святого Миколая.

 Першою ластівкою пошукової роботи був загін «Пам'ять» (керівник Мисник С.І.). Ініціативу загонівців «свято берегти пам'ять про історичне минуле» підтримали педагогічний та учнівський колективи, громада. Фотоматеріали, свідчення очевидців, архівні документи були зібрані у шкільному музеї, збираються і до сьогодні, широко використовуються у навчальному процесі (на уроках, святах, зустрічах, семінарах, заняттях гуртка).

 Краєзнавчо-пошукові загони «Берегиня», «Незабудка», «Оберіг», «Краєзнавець» представили громадськості відомості про життя і діяльність братів Сементовських, Галини Орлівни, славетних земляків сучасності. Розповіли Україні про історію рідного села, життя односельців у роки голодомору, Великої Вітчизняної війни.

Краєзнавчо-пошукові загони протягом кількох років досліджували, вивчали і проаналізували найцікавіший і найвидовищніший обряд українців - весілля. Пошуківці опрацювали матеріал, записаний  українським етнографом і фольклористом Костянтином Максимовичем Сементовським у с.Калайдинцях. Порівнявши весільну обрядовість кінця ХІХ ст.  та сучасну, написали сценарій та відтворили найбільш яскраве дійство родинної обрядовості. Загонівці віднайшли відомості письмової згадки в архівних документах про Кравцівське джерело; дослідили родоводи членів загону «Оберіг», опрацювали історію Свято-Андріївського храму у рідному селі; домоглися занесення до реєстру пам’яток регіонального значення Кравцівської криниці, столітнього дуба.

Презентація

 

Виховний процес у закладі освіти

 

з/п

Заходи

Термін виконання

Відповідальний

Відмітка про виконання

І. Тематичний період (вересень)

Місячник основ безпеки життєдіяльності

Мета: проведення виховної роботи з метою донесення до учнів цінності їхнього життя, навчити поводитися в небезпечних ситуаціях, вчити правилам поведінки на дорозі, правилам поводження у громадських місцях, формувати культуру поведінки

              

1.

Скласти та затвердити річний план виховної роботи школи на 2022/2023 навчальний рік

Серпень 2022

Гонта Т.В./ Десятник Т.В.

 

2.

Проведення зустрічі з учнями       1-11-х класів щодо початку навчального року

29-31.08.2022

Класні керівники

 

3.

Провести консультації класних керівників, керівників гуртків, лідерів учнівського врядування з питань планування виховної роботи, дотримання Правил внутрішнього розпорядку в школі, Статуту школи

Серпень 2022

Гонта Т.В.

Гроза Л.В.

Десятник Т.В.

 

4.

Погодити плани виховної роботи класних керівників на І семестр

Вересень 2022

Гонта Т.В.

 

5.

Погодити плани   роботи гуртків та секцій на І семестр

Вересень 2022

Гонта Т.В.

 

6.

Погодити план роботи педагога-організатора на 2022/2023 навчальний рік

Вересень 2022

Гонта .В.

 

7.

Розробити єдиний режим навчального закладу з урахуванням всіх аспектів навчально-виховної роботи

Вересень 2022

Гонта Т.В.

Гроза Л.В.

 

8.

Скласти та погодити графік проведення: відкритих виховних заходів, виховних годин, роботи гуртків, проведення бесід з безпеки життєдіяльності

Вересень 2022

Гонта Т.В.

Гроза Л.В.

 

9.

Скласти соціальний паспорт школи

Вересень 2022

Циганіна Ю.Ф.

 

10.

Сформувати склад та спланувати роботу шкільної Ради профілактики

Вересень 2022

Циганіна Ю.Ф.

Гроза Л.В.

 

11.

Створити інформаційний банк даних про зайнятість учнів в позаурочний час

Вересень 2022

Циганіна Ю.Ф.

 

12.

Провести класні збори з метою організації учнівського самоврядування в класах та школі

Вересень 2022

Класні керівники

 

13.

Провести тематичні збори учнів по класах «Дотримання правил для учнів - обов’язок кожного школяра»

Вересень 2022

Гроза Л.В.

Класні керівники

 

14.

Спланувати роботу органів учнівського самоврядування: «Курінь імені Самійла Величка»: Перша сотня «Козачата» (1-4 класи), Друга сотня «Джури» (5-7 класи), Третя сотня «Молоді козаки» (8-11 класи)

Вересень 2022

Десятник Т.В.

 

15.

Поновити класні куточки. Провести огляд класних куточків

Вересень 2022

Класні керівники, УС класів, школи

 

16.

Організувати чергування учнів та вчителів на І семестр

Вересень 2022

Гроза Л.В.

 

17.

Скласти спільний план дій з ювенальною превенцією відділу поліції та службою у справах дітей міськвиконкому на 2022/2023 навчальний рік

Вересень 2022

Соціальний педагог Циганіна Ю.Ф.

 

18.

Розробити та затвердити Кодекс безпечного середовища

Вересень 2022

Гроза Л.В.

 

19.

Проведення загальношкільного свята, присвяченого Дню знань

01.09.2022

Десятник Т.В.

Циганіна Ю.Ф.

 

20.

Екскурсія - знайомство першокласників зі школою «Школа мій рідний дім, мені затишно в нім» (за окремим планом)

01.09.2022

Щербак Т.М.

 

21.

Провести перший урок «Я – патріот і господар своєї землі », «Ми українці – гордий народ нескореної країни»

01.09.2022

Класні керівники

 

22

Спортивно – масові заходи, Олімпійський урок до Дня фізичної культури і спорту України (за окремим планом)

01.09.-15.09.2022

Учителі фізичної культури

 

23.

Декада (1-10.09) громадянської зрілості та творчого розвитку особистості «Ми господарі у школі, бо вона – наш другий дім»:

- Години спілкування «Я люблю свою школу»

- «Вибори органів учнівського самоврядування – 2022» (формування класного та шкільного самоврядування)

- Заняття школи активу «Відкрий в собі лідера»

- Презентація шкільних гуртків і факультативів «Хочу! Можу! Обираю!»

- Конкурс інформаційних куточків «Кращий клас – у нас»

Вересень 2022

Гроза Л.В.

Класні керівники,

Десятник .В.

УС

 

24.

Заходи до Дня українського кіно, проведення конкурсу аматорського відео та фото «Моє літо»

Вересень 2022

10.09

Десятник Т.В., УС

 

25.

Декада (19-30.09) «Школа самовиховання»:

«Знайомтеся це я?» – 1 кл.

«Я хочу бути схожим на…» – 2 кл.

«Дорога кожна хвилина – 3 кл.

«Віра у себе» – 4 кл.

«Який я?» – 5 кл.

«У пошуках власного ідеалу» – 6 кл.

«Мої цінності» – 7 кл.

«У згоді з самим собою» – 8 кл.

«Мій ідеал» – 9-11 кл.

Вересень 2022

Класні керівники

 

26.

Заходи щодо відзначення Днів визволення Лубенщини від нацистів, Дня партизанської слави та початку підпільно-партизанського руху в Україні (за окремим планом):

- Проведення тематичних уроків з історії України, всесвітньої історії

- Проведення уроків мужності, лекцій, семінарів, диспутів, бесід, засідань «круглих столів», присвячених історії підпільно-партизанського руху за темами: «Партизанський рух в Україні», «Рух опору в Україні», «Стежки, опалені війною»

- тематична книжкова виставка

- організація екскурсій до шкільного музею

Вересень 2022

(22-23.09)

Учителі історії

Класні керівники

Десятник Т.В.

Мисник В.Г.

 

27.

Заходи щодо відзначення Міжнародного дня миру (за окремим планом). Акція, малюнок на асфальті «Ми за мир на планеті Земля»

Вересень 2022 (21.09)

Десятник Т.В., УС,

кл. керівники

 

28.

День пам’яті жертв Бабиного Яру

Вересень 2022 (29.09)

Учителі історії

 

29.

Догляд за памятними місцями села

Вересень 2022

Десятник Т.В., УС

 

30.

Упорядкування території школи

Вересень 2022

Класні керівники

 

31.

День книги (до   Всеукраїнського Дня бібліотек):

$1-          Акція «Бережи шкільний підручник»;

$1-          Літературний вісник для учнів 5-8 класів «Читання-інформація-книга»

Вересень 2022

Мисник В.Г.

 

32.

Анкетування учнів «Шкільний лідер. Соціально-психологічний портрет» (з метою виявлення лідерських якостей учнів)

Вересень 2022

Циганіна Ю.Ф.

Десятник Т.В.

 

33.

Психологічний тренінг «Розвиток навичок поведінки у конфліктних ситуаціях» (для учнів, схильних до конфліктної поведінки)

Вересень 2022

Дацій О.М.

 

34.

Декада (10-20.09) до Дня Незалежності України:

$1-          Година спілкування «Я-громадянин України і пишаюся цим» (1-4 класи);

$1-          Інтелектуальна гра « Невідома Україна?» (5-7 класи)

$1-          Брифінг «Закон один для всіх» (8-11 класи);

$1-          Проведення бесід на тему «Прапори часів українського козацтва»

Вересень 2022

Класні керівники

 

35.

Загальношкільна виставка композицій з живих квітів «Квіти мого краю».

Останній тиждень вересня 2022

Класні керівники

 

36.

Першість школи з футболу серед хлопців

Вересень 2022

Учителі фізичної культури

 

37.

День туризму

Вересень 2022

Учителі фізичної культури, керівники гуртків

 

38.

Бесіди до Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом

Вересень 2022

Класні керівники

 

39.

Конкурс листівок та малюнків «Прохання Землі – берегти»

Вересень 2022

Учителі малювання

 

40.

Організація лекцій для дівчат 6-10-х класів, хлопців 8-10-х класів з питань особистої гігієни

Вересень 2022

Класні керівники

 

41.

Анкетування учнів «Я індивідуальність» (з метою виявлення здібностей учнів та складання програм розвитку)

Вересень 2022

Дацій О.М.

 

42.

Анкетування учнів 9-х, 11-х класів «Мій вибір у дорослому житті» ( з метою виявлення планів на подальше навчання)

Вересень 2022

Дацій О.М.

Циганіна Ю.Ф.

 

43.

Проводити просвітницькі бесіди і лекції, профконсультації для учнів, батьків, учителів з метою надання їм необхідної інформації про ринок праці в регіоні

Вересень 2022

Дацій О.М.

Циганіна Ю.Ф. Класні керівники

 

44.

Загальношкільна батьківська конференція    

Вересень 2022

Гонта Т.В.

 

45.

Організація роботи батьківського університету з правових знань

Вересень 2022

Дацій О.М.

Циганіна Ю.Ф.

 

46.

Класні батьківські збори

Вересень 2022

Класні керівники

 

47.

Зустрічі з представниками ювенальної превенції Лубенського відділу поліції

Вересень 2022

Циганіна Ю.Ф.

 

48.

Методичні консультації з класними керівниками 1 та 5 класів щодо організації виховної роботи за стандартами Нової української школи

Вересень 2022

Гонта Т.В.

 

49.

Проведення аналітично-методичної наради з питань планування класними керівниками виховної роботи з учнями на 2022/2023 навчальний рік

Вересень 2022

Десятник Т.В.

Гонта Т.В.

 

50.

Організація роботи ШМО класних керівників. Узгодження планів роботи ШМО на 2022/2023 навчальний рік

Вересень 2022

Десятник Т.В.

 

51.

Стан роботи класних керівників щодо профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму ( журнали реєстрації інструктажів, класні журнали)

Вересень 2022

Гонта Т.В.

 

52.

Перевірка стану ведення щоденників учнями 1-11-х класів

Вересень 2022

Гонта Т.В.

 

53.

Контроль відвідування учнями занять

Вересень 2022

Гроза Л.В.

 

54.

Аналіз стану охоплення гуртковою роботою учнів школи

Вересень 2022

Гроза Л.В.

 

55.

Заходи щодо Дня Вчителя «Зоря любові і добра, дитячих душ хранитель» (за окремим планом)

30.09.2022

Десятник Т.В., УС

Циганіна Ю.Ф.

 

56

Акція привітання вчителів – ветеранів педагогічної праці «Бажаємо щастя Вам ще на багато літ»

30.09.2022

Класні керівники, УС класів

 

ІІ. Тематичний період (жовтень)

Місячник здорового способу життя

 Мета місячника: усвідомлення себе відповідальним за своє життя та здоров’я.

57.

Акція «Милосердя» до дня людей похилого віку «Допоможи, не залишайся осторонь!»

Жовтень 2022

01.10

Десятник Т.В. УС

Класні керівники

 

58.

Легкоатлетична Спартакіада «Золота осінь)

Жовтень 2022

Голубенко Л.І.

 

59.

Заходи щодо відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва (за окремим планом):

- Години духовності «Благословенна та держава, що має відданих синів»;

- Спортивні змагання «Козацькі розваги» ( 1-4, 5-7, 8-11 класи) до Дня Захисника України, за (окремим планом);

- Класні заходи «Вшанування захисників України різних часів»;

- тематична книжкова виставка;

- організація екскурсій до шкільного музею.

Жовтень 2022

10-14.10

Десятник Т.В.

Голубенко Л.І.

Класні керівники

Мисник В.Г.

 

60.

Заходи щодо відзначення Європейського тижня демократії (за окремим планом):

- Проведення конференцій, які підкреслювали б освітнє та історичне значення прав людини

- Проведення диспутів про права людини на тему поваги та недискримінації по відношенню до людей з особливими потребами, а також на тему упереджень, що базуються на релігійній, мовній, культурній та сексуальній орієнтації

Жовтень 2022

15.10.22

Пирогова Ю.І.

Циганіна Ю.Ф.

Класні керівники

 

61.

День пожежної безпеки в школі

Жовтень 2022

Гроза Л.В.

Класні керівники

 

62.

Декада ( 17-28. 10) «Школа самовиховання»:

«Я хочу стати кращим» – 1 кл.

«Дбай про своє здоровя» – 2 кл.

«Дисципліна і культура» – 3 кл.

«Віра у себе» – 4 кл.

«Сам собі вихователь» – 5 кл.

«Пізнай себе» – 6 кл.

«Світ моїх почуттів» – 7 кл.

«Створення життєвого проекту саморозвитку» – 8 кл.

«Вміння бути самим собою» – 9-11 кл.

Жовтень 2022

Класні керівники

 

63.

Конкурс «У кожному з нас є талант» до Міжнародного Дня музики (01.10)

Жовтень 2022

Циганіна Ю.Ф.

 

64.

Виставка дитячих малюнків «Чарівні барви» до Дня художника (09.10)

Жовтень 2022

Учителі малювання

 

65.

Проведення шкільного конкурсу серед учнів на кращий інформаційно-просвітницький матеріал про здоровий спосіб життя (листівки, плакати, буклети, літературні твори тощо)

Жовтень 2022

Спиця Ю.С.

 

66.

Цикл бесід «Правила здорового способу життя» (з учнями 1-11-х класів).

Жовтень 2022

Класні керівники

 

67.

Акція «Ми здорове покоління!»

Жовтень 2022

Десятник Т.В., УС

 

68.

Упорядкування території школи

Жовтень 2022

Класні керівники

 

69.

День учнівського самоврядування

Жовтень 2022

Десятник Т.В.

 

70.

Засідання шкільної Ради профілактики

Жовтень 2022

Циганіна Ю.Ф.

Гроза Л.В.

 

71.

Тиждень профілактики шкідливих звичок:

- зустрічі з представниками правоохоронних органів та лікарями;

- тематичні виховні заходи

Жовтень 2022

24-28.10

Дацій О.М.

Циганіна Ю.Ф.

Класні керівники

 

72.

Психолого-педагогічний семінар щодо формування ненасильницької моделі поведінки

Жовтень 2022

Дацій О.М.

 

73.

Взаємовідвідування позакласних заходів (за окремим графіком)

Жовтень 2022

Гонта Т.В.

 

74.

Скласти план виховної роботи на період осінніх канікул

Жовтень 2022

Десятник Т.В.

Гроза Л.В.

 

75.

Аналіз організації превентивного виховання учнів у школі

Жовтень 2022

Дацій О.М.

Гроза Л.В.

 

76.

Контроль стану виховної роботи у 1- 4 класах

Жовтень 2022

Гонта Т.В.

 

77.

Контроль проведення позакласних заходів, участі у шкільних заходах

Жовтень 2022

Гонта Т.В.

 

78.

Контроль стану організації роботи практичного психолога та соціального педагога з батьками

Жовтень 2022

Гонта Т.В.

 

79.

Контроль виконання плану виховних заходів з дітьми та учнівською молоддю під час шкільних осінніх канікул

Жовтень 2022

Гонта Т.В.

Гроза Л.В.

 

80.

Контроль класних журналів (сторінки обліку проведення бесід, заходів з безпеки життєдіяльності)

Жовтень 2022

Гонта Т.В.

 

81.

Батьківські збори «Результати адаптації учнів 1 класу до шкільного життя»

Жовтень 2022

Щербак Т.М.

Дацій О.М.

 

82.

Правила поведінки на осінні канікули (памятки)

Жовтень 2022

Класні керівники

 

ІІІ. Тематичний період (листопад)

Громадянське виховання

Мета: Формування громадської свідомості, уміння та навичок підтримки та збереження міжособистісної злагоди, здатності враховувати думку інших людей, адекватно оцінювати власні вчинки та вчинки інших. Виховання в учнів чуйності, чесності, правдивості, справедливості, гідності, толерантності, милосердя, взаємодопомоги, товариськості, співпереживання, щирості.

83.

Рейди-перевірки відвідування учнями навчальних занять

Листопад 2022

Гроза Л.В.

Десятник Т.В., УС

 

84.

Рейди-перевірки запізнень учнів на навчання

Листопад 2022

Гроза Л.В.

Десятник Т.В., УС

 

85.

Декада (01-12.11) «Школа самовиховання»:

«На кого ти хочеш бути схожим? – 1 кл.

«Цінуй свій час і час інших» – 2 кл.

«Мої права та обов'язки» – 3 кл.

«Дотримання шкільної етики» – 4 кл.

«Повір у себе» – 5 кл.

«Хто живе поруч зі мною?» – 6 кл.

«Українська вдача» – 7 кл.

«Що зі мною відбувається?» – 8 кл.

«Що таке самовиховання, самооцінка, самореалізація?» – 9-11 кл.

Листопад 2022

Класні керівники

 

86.

Заходи щодо відзначення Міжнародного дня толерантності та інклюзивної освіти 16.11

Листопад 2022

Дацій О.М.

Сичова В.Г.

Класні керівники

 

87.

Виховні години «В єдності і сила народу» Дня Гідності і Свободи

Листопад 2022

21.11

Класні керівники

 

88.

Заняття школи активу. Майстер-клас «Прийняв рішення – виконуй! Доручив іншим – довіряй!»

Листопад 2022

Десятник Т.В.

 

89.

Години громадянськості «Заради щастя і свободи»

Листопад 2022

Циганіна Ю.Ф.

 

90.

Фотовернісаж стіннівок «З класом класно!»

Листопад 2022

Десятник Т.В., УС

Класні керівники

 

91.

Заходи до Міжнародного дня відмови від паління. Акція «Один день без тютюну» (20.11)

Листопад 2022

15-19.11

Дацій О.М. / Циганіна Ю.Ф.

Класні керівники

 

92.

Першість школи з настільного тенісу

Листопад 2022

Голубенко Л.І.

 

93.

Акція «16 днів проти насильства» до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля

Листопад 2022

Дацій О.М.

Класні керівники

 

94.

Заходи до   Всесвітнього Дня дитини «На паралельних дорогах прав та обов’язків» 20.11

Листопад 2022

15-19.11

Дацій О.М.

Класні керівники

 

95.

Виховна година «Презентація 5 класу»

Листопад 2022

22-26.11

Десятник Т.В.

 

96.

Заходи   щодо вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій:

- Всеукраїнська акція «Засвіти свічку»

- Організація і проведення тематичних уроків, лекцій, засідань круглих столів, конференцій з метою поглибленого вивчення причин і наслідків голодоморів та політичних репресій;

- тематична виставка літератури;

- заходи в шкільному музеї.

Листопад 2022

26.11

Десятник Т.В., УС

Класні керівники

Мисник В.Г.

 

97.

Книжкова виставка «Права, обов'язки людини і громадянина». Зустрічі в бібліотеці

Листопад 2022

Мисник В.Г.

 

98.

Взаємовідвідування позакласних заходів з метою обміну досвідом роботи, поширення передового педагогічного досвіду, надання допомоги в роботі

Листопад 2022

Гонта Т.В.

 

99.

Аналіз організації національно-патріотичного виховання учнів у школі

Листопад 2022

Гонта Т.В.

 

100.

Контроль стану виховної роботи у 5 - 8   класах

Листопад 2022

Гонта Т.В.

 

101.

Контроль проведення позакласних заходів, участі у шкільних заходах

Листопад 2022

Гонта Т.В.

 

102.

Контроль виховної роботи вчителів, що атестуються

Листопад 2022

Гонта Т.В.

 

ІV. Тематичний період (грудень)

Правове виховання

Мета: формування правової культури, прищеплення учням поваги до прав і свобод людини,   забезпечення знання і виконання учнями Законів України, прияти формуванню розуміння того, що наше життя залежить від нашого здоров’я і вміння берегти його

103.

Декада (01-10.12)   «СНІД. Проінформований - озброєний»

Грудень 2022

Циганіна Ю.Ф.

Класні керівники

 

104.

Заходи «Ми – майбутні захисники» до Дня Збройних Сил України

Грудень 2022

01-09.12

Крутій С.В. Голубенко Л.І.

 

105.

До Всесвітнього Дня волонтерів. Вшановуємо волонтерів. Виховуємо в собі готовність прийти на допомогу.

05.12.2022

Десятник Т.В.

Класні керівники

 

106.

Засідання Ради профілактики правопорушень серед учнівської молоді з питань проведення місячника, затвердження плану його проведення

Грудень 2022

Гроза Л.В.

Соціальний педагог

 

107.

Заходи Тижня права до Міжнародного Дня прав людини «Я і закони моєї держави»:

- Єдиний день інформування про чинне законодавство «Захист прав людини»

- Тематичні уроки «Гордість моєї країни», «Ти – людина, громадянин», «Мораль і закон», «Якщо ти учасник дорожнього руху, будь уважний і дисциплінований»

- Круглі столи «Права людини: від шкільних зошитів до реального життя», «Право – утілення добра і справедливості»

- Диспут «Які права мені потрібні в школі»

- Лекції «Пустощі та кримінальна відповідальність», «Що таке правомірна поведінка?»

- школярі малюють «Від прав дитини – до прав людини»

- тематичні книжкові виставки

Грудень 2022

Пирогова Ю.І.

Класні керівники

Учителі малювання

Мисник В.Г.

 

108.

Декада (12-23.12) «Школа самовиховання»:

«Що означає бути вихованою людиною?» – 1 кл.

«Буду гідним скрізь і всюди, щоб нести вам радість, люди!» – 2 кл.

«Вчимося бути добрими людь­ми» – 3 кл.

«Твої норми поведінки» – 4 кл.

«Мовленнєвий етикет» – 5 кл.

«Дерево з коріння починається, а людина - з сім’ї» – 6 кл.

«Моє спілкування з людьми» – 7 кл.

«Як жити в мирі з людьми» – 8 кл.

«Цінності моєї родини» – 9-11 кл.

Грудень 2022

Класні керівники

 

109.

Благодійні акція «Миколай про тебе не забуде», «Новий рік без самотності» (різдвяні подарунки, листівки, сувеніри)

Грудень 2022

12-23.12

Десятник Т.В.

 

110.

Батьківські збори «Результати адаптації учнів 5 класу»

Грудень 2022

12-23.12

Дацій О.М.

Десятник Т.В.

 

111.

Майстерня Діда Мороза «Поринь у казочку зимову». Конкурс на краще оформлення класної кімнати та приміщень школи.

Грудень 2022

26-30.12

Десятник Т.В.

Гроза Л.В.

Класні керівники

 

112.

Виставка композицій «Збережи ялинку. Зимовий вернісаж»

Грудень 2022

26-30.12

Десятник Т.В.

Класні керівники

 

113.

Новорічні свята «Із Новим вас, люди, роком!»

1-4 класи

5-8, 9-11 класи

11 клас - щедрівки

Грудень 2022

26-30.12

Кл.керівники

Сліпич В.Б.

Десятник Т.В.

Циганіна Ю.Ф.

 

114.

Екологічний десант «Нагодуй птахів».

Грудень 2022

Класні керівники

 

115.

Цикл бесід «Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйся»

Грудень 2022

Класні керівники

 

116.

Тиждень профорієнтації в школі

Грудень 2022

Дацій О.М.

 

117.

День батьківського самоврядування

Грудень 2022

Гроза Л.В.

Класні керівники

 

118.

Класні батьківські збори

Грудень 2022

Гонта Т.В.

Класні керівники

 

119.

Скласти план виховної роботи на період зимових канікул

Грудень 2022

Десятник Т.В.

 

120.

Організація і проведення заходів під час зимових канікул

( за окремим планом)

Грудень 2022

Десятник Т.В.

 

121.

Підведення підсумків роботи за І семестр ШМО класних керівників, корекція плану на другий семестр

Грудень 2022

Десятник Т.В.

 

122.

Аналіз стану роботи класних керівників щодо профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму

Грудень 2022

Гонта Т.В. / Гроза Л.В.

 

123.

Аналіз стану   виховної роботи за І семестр   навчального року

Грудень 2022

Гонта Т.В.

 

124.

Контроль стану виховної роботи у 9-11     класах

Грудень 2020

Гонта Т.В.

 

125.

Контроль проведення позакласних заходів, участі у шкільних заходах

Грудень 2022

Гонта Т.В.

 

126.

Контроль виховної роботи вчителів, що атестуються

Грудень 2022

Гонта Т.В.

 

127.

Контроль класних журналів (сторінки обліку проведення бесід, заходів з безпеки життєдіяльності)

Грудень 2022

Гонта Т.В.

 

V. Тематичний період (січень)

Місячник національного виховання

Мета: формування духовних цінностей українського патріота, виховання гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії, українського народу та кращих зразків культурної спадщини, вшанування національної пам’яті; підвищення престижу і розвиток мотивації молоді до державної та військової служби

128.

Погодити плани виховної роботи класних керівників на ІІ семестр

Січень 2023

Гонта Т.В.

 

129.

Оновити та погодити графік проведення: відкритих виховних заходів, виховних годин, роботи гуртків, проведення бесід з безпеки життєдіяльності

Січень 2023

Гонта Т.В.

Гроза Л.В.

 

130.

Поновлення та доповнення списків учнів, що потребують особливого педагогічного контролю

Січень 2023

Соціальний педагог

Циганіна Ю.Ф.

 

131.

Симоненківські читання

Січень 2023

Перший тиждень занять

Учителі української літератури

 

132.

Заходи до Дня пам'яті кіборгів (16.01)

16.01.23

Десятник Т.В.

 

133.

Заходи   щодо відзначення Дня Соборності та Свободи України (22.01):

- Тематичні уроки з історії України «Соборна Україна – одвічна мрія народу», «Українці у боротьбі за створення власної держави», «Сонце Соборності»

- Лекції «Роль Грушевського у створенні УНР»

- Бесіди «День Соборності – національне свято України»

-Семінари «Розвиток ідеї Соборності», «Шлях до незалежності»

- Усні журнали «УНР як крок до незалежності України» з метою висвітлення проблеми становлення нероздільної самостійної української держави на початку ХХ століття

Січень 2023

16-20.01

Учителі історії

Класні керівники

 

134.

Патріотичний флешмоб до Дня Соборності України

Січень 2023

Десятник Т.В.

 

135.

Заходи щодо відзначення Дня пам’яті Героїв Крут (29.01)

Січень 2023

28-31.01

Учителі історії Класні керівники

 

136.

Заняття школи активу. Тренінгове заняття «Мистецтво створення команди»

Січень 2023

Десятник Т.В.

 

137.

Акція «Годівничка»

Січень 2023

Класні керівники

 

138.

Індивідуальні консультації для батьків

Січень 2023

Класні керівники

 

139.

Контроль проведення позакласних заходів, участі у шкільних заходах

Січень 2023

Гонта Т.В.

 

140.

Контроль виховної роботи вчителів, що атестуються

Січень 2023

Гонта Т.В.

 

VІ. Тематичний період (лютий)

Художньо-естетичне виховання

Мета: Виховання в учнів здатності збагнути та виразити власне ставлення до мистецтва,   власного погляду на світ, культури почуттів, бажання творчої діяльності у мистецькій сфері.              

141.

Рейди-перевірки відвідування учнями навчальних занять.

Лютий 2023

Гроза Л.В.

Десятник Т.В.

УС

 

142.

Рейди-перевірки запізнень учнів на навчання.

Лютий 2023

Гроза Л.В.

Десятник Т.В.

УС

 

143.

Всесвітній день водно-болотних угідь

02.02

Спиця Ю.С.

Дацій О.М.

 

144.

Заходи в рамках відзначення Всесвітнього дня безпеки Інтернету

Лютий 2023

07.02

Учителі інформатики

 

145.

Заходи до Дня Святого Валентина

Лютий 2023

14.02

Десятник Т.В., УС

 

146.

День державного герба України

19.02

Учителі історії

 

147.

Першість школи з баскетболу серед хлопців та серед дівчат

Лютий 2023

Голубенко Л.І.

 

148.

Акція «Годівничка»

Лютий 2023

Класні керівники

 

149.

Заходи   щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав:

$1-          виховна година 7 кл.

$1-          екскурсії в шкільному музеї

Лютий 2023

15.02

Крутій С.В.

Мисник В.Г.

 

150.

Збереження, творення та передача українських духовних цінностей. Обереги українців у побуті

Лютий 2023

Спиця Ю.С.

 

151.

Заходи щодо відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Лютий 2023

20.02

Десятник Т.В. Класні керівники

 

152.

Заняття школи активу. Консультаційний пункт «Знаю права! Виконую обов’язки!»

Лютий 2023

Десятник Т.В.

 

153.

Тематичні виставки у шкільній бібліотеці «Залучаємося до прекрасного»

Лютий 2023

Мисник В.Г.

 

154.

День єднання. Флешмоб «Співаємо за Україну» (виконання гімну)

16.02

Десятник Т.В.

Класні керівники

 

155.

Декада (13-24.02) «Школа самовиховання»:

«Як фарбами передати свій настрій» – 1 кл.

«Вчимося етикету» – 2 кл.

«Культура поведінки: ідемо до театру (музею, кінотеатру, на виставку тощо) – 3 кл.

«Як слухати музику» – 4 кл.

«Люби музику — вона впорядковує   думки   і   почуття» – 5 кл.

«Мистецтво та мої емоції» – 6 кл.

«Культурна людина. Яка вона?» – 7 кл.

«Духовність особистості і мистецтво» – 8 кл.

«Мої захоплення» – 9-11 кл.

Лютий 2023

Класні керівники

 

156.

Фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»

Лютий 2023

20-24.02

Педагог-організатор,

Учитель музики

Класні керівники

 

157.

Заходи до Міжнародного Дня рідної мови (за окремим планом)

Лютий 2023

21.02

Вчителі філологи

 

158.

Початок війни Росії проти України

24.02

Учителі історії

Класні керівники

 

159.

Акція «Турбота про птахів»

Лютий 2023

Класні керівники

 

160.

Цикл лекцій:

$11.       Забруднення продуктів харчування та питної води. Його вплив на здоров’я людини.

$12.       Захворювання органів дихання та профілактика цих хвороб.

$13.       Хвороби шлунково-кишкового тракту та їхня профілактика.

Лютий 2023

Сестра медична

 

161.

Бесіда «Туберкульоз – чума ХХІ століття»

Лютий 2023

Сестра медична

 

162.

Тиждень профорієнтації «Від маленьких справ – до великих звершень» (за окремим планом)

Лютий 2023

Дацій О.М. Класні керівники

 

163.

Тематичні бесіди «Торгівля людьми в сучасному світі»

Лютий 2023

Класні керівники

 

164.

Круглий стіл з працівниками служби у справах дітей

Лютий 2023

Циганіна Ю.Ф.

 

165.

Контроль стану виховної роботи у 9     та 8 класах

Лютий 2023

Гонта Т.В.

 

166.

Контроль проведення позакласних заходів, участі у шкільних заходах

Лютий 2023

Гонта Т.В.

 

167.

Контроль виховної роботи вчителів, що атестуються

Лютий 2023

Гонта Т.В.

 

VІІ. Тематичний період (березень)

Родинне виховання

Мета: формувати в дітей та молоді духовність рідного народу, виховувати високо свідомих представників, патріотів українського народу, надії, поетів і творців національної та загальнолюдської культури, вільних громадян незалежної України.

168.

Заходи до Всесвітнього дня цивільної оборони

01.03.23

Гроза Л.В.

 

169.

Заняття школи активу. Рольова гра «Лідер – перспектива 2023 року»

Березень

2023

01-03.03

Десятник Т.В.

 

170.

Заходи щодо відзначення річниці з дня народження         Т.Г. Шевченка «Скарби безсмертного Кобзаря»

Березень

2023

Учителі філологи

 

171.

Свято 8 Березня «Вітає березень крилатий жінок прекрасних із весняним святом»

Березень

2023

07.03

Десятник Т.В.

Циганіна Ю.Ф.

 

172.

День українського добровольця

14.03.23

Десятник Т.В.

Крутій С.В.

 

173.

Декада (13-24.03) «Школа самовиховання»:

«Ми – українці» – 1 кл.

«Я – син своєї землі» – 2 кл.

«Моральні цінності мого народу» – 3 кл.

«Я – громадянин України і пишаюсь цим» – 4 кл.

«Твоя активна життєва позиція» – 5 кл.

«Я – моя родина – Україна» – 6 кл.

«Виховуємо лідерські якості» – 7 кл.

«Українська вдача» – 8 кл.

«Твоя правова культура» – 9 -11 кл.

Березень

2023

Класні керівники

 

174.

«День добрих сюрпризів», присвячений Міжнародному дню щастя

Березень

20.03.2023

Десятник Т.В.

 

175.

Заходи до Всесвітнього Дня поезії

Березень

21.03.2023

Сичова В.Г.

 

176.

Всесвітній день водних ресурсів

22.03.2023

Пирогова Ю.І.

 

177.

Показові виступи:

- екологічної агітбригади;

- команди «Молодь обирає здоров’я»

Березень

2023

Дацій О.М.

Спиця Ю.С.

 

178.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. День ЦЗ.

Березень

2023

Гроза Л.В.

 

179.

Цикл лекцій  «Як попередити шкідливі звички»

Березень

2023

Сестра медична

 

180.

Психологічні години з профорієнтації:

- 7 клас: «Коли робота приносить радість»

- 8 клас: «Ти і ринок праці»

- 9-10 класи: «Трудові канікули»

- 11 клас: «Держава потребує професіоналів»

Березень

2023

Дацій О.М.

Класні керівники

 

181.

Батьківські збори «Про проведення ДПА, ЗНО у 2023р.»

Березень

2023

Гонта Т.В

Федоренко Н.В.

Циганіна Ю.Ф.

 

182.

Взаємовідвідування позакласних заходів з метою обмін досвідом роботи, поширення передового педагогічного досвіду, надання допомоги в роботі

Березень

2023

Гонта Т.В.

 

183.

Скласти план виховної роботи на період весняних канікул

Березень

2023

Гроза Л.В.

Десятник Т.В.

 

184.

Контроль стану виховної роботи у 10 класі

Березень

2023

Гонта Т.В.

 

185.

Контроль проведення позакласних заходів, участі у шкільних заходах

Березень

2023

Гонта Т.В.

 

186.

Контроль виховної роботи вчителів, що атестуються

Березень

2023

Гонта Т.В.

 

187.

Контроль класних журналів (сторінки обліку проведення бесід, заходів з безпеки життєдіяльності)

Березень

2023

Гонта Т.В.

 

VІІІ. Тематичний період (квітень)

Екологічне виховання

               Мета: Виховання в учнів здатності гармонійно співіснувати з природою, почуття особистої причетності до збереження природних багатств, бажання до здійснення природоохоронної діяльності

188.

Рейди-перевірки відвідування учнями навчальних занять.

Квітень 2023

Гроза Л.В.

Десятник Т.В.

УС

 

189.

Рейди-перевірки запізнень учнів на навчання.

Квітень 2023

Гроза Л.В.

Десятник Т.В.

УС

 

190.

Заходи до Міжнародного Дня птахів

Квітень 01.04.2023

Вчителі природничих наук

 

191.

Кольоровий тиждень позитиву (за окремим планом)

Квітень 03-07.2023

Десятник Т.В.

 

192.

Заняття школи активу. Інформаційно-просвітницька компанія «Толерантність у шкільному колективі»

Квітень 2023

Десятник Т.В.

 

193.

Заходи до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я:

- спортивні змагання;

- квест «Здоровим будь»;

- конкурс на кращий соціальний ролик присвячений здоровому способу життя;

- бесіди «Здоровий спосіб життя – основа довголіття»

Квітень 06-07.04.2023

Учителі фізичної культури

Спиця Ю.С.

Десятник Т.В., УС,

Класні керівники

Медична сестра

 

194.

Декада (10-21.04) «Школа самовиховання»:

Година милування «Віч-на-віч з природою» (1-2 класи) .

Екологічний турнір «Знай, люби, бережи!» (3-4 класи)

Брейн-ринг «Земля – наш дім» (5-7 класи)

Дебати «Природа, людина: пошук гармонії» ( 8-11 класи)

Квітень 2023

Класні керівники

 

195.

Заходи до Всесвітнього Дня книги та авторського права

Квітень

23.04.2023

Мисник В.Г.

 

196.

Заходи щодо відзначення річниці трагедії на ЧАЕС (за окремим планом)

Квітень 26.04.2023

Класні керівники

 

197.

Першість школи з футболу

Квітень

2023

Голубенко Л.І.

 

198.

Свято «Прощавай, Букварику!»

Квітень

2023

Щербак Т.М.

 

199.

Екологічний суботник, присвячений Міжнародному Дню довкілля (18.04), рідної Землі (22.04)

Квітень

2023

Класні керівники

 

200.

Психологічні години «Психологічна підготовка до ЗНО. Профілактика стресів»

Квітень 2023

Дацій О.М.

 

201.

Заходи до Дня охорони праці

Квітень 2023

Гонта Т.В.

 

202.

Провести перевірку реалізації намірів випускників, здійснювати аналіз попереднього працевлаштування

Квітень 2023

Циганіна Ю.Ф., Федоренко Н.В.

 

203.

Виставки робіт учнів та батьків «Сімейна творчість» (пасхальні композиції) 1-11 кл)

Квітень 17-21.04.2023

Десятник Т.В., класні керівники

 

204.

Загальношкільні батьківські збори

Квітень 2023

Гонта Т.В. Класні керівники

 

205.

Педагогічний тренінг з класними керівниками

Квітень 2023

Дацій О.М.

 

206.

Контроль стану виховної роботи у 11 класі

Квітень 2023

Гонта Т.В.

 

207.

Контроль проведення позакласних заходів, участі у шкільних заходах

Квітень 2023

Гонта Т.В.

 

208.

Вивчення стану військово-патріотичного виховання в школі

Квітень 2023

Гонта Т.В.

 

ІХ. Тематичний період (травень)

Патріотичне виховання

               Мета: формування в учнів почуття патріотизму, доброго відношення до Батьківщини розвиток національної самосвідомості й гідності; дбайливого ставлення до рідної мови, культури, традицій; потреби зробити свій внесок у долю батьківщини; прагнення праці на благо рідної країни, її народу.

285.

Підготовка документації класних керівників на закінчення навчального року

Травень

2023

Гонта Т.В.

 

286.

Тиждень національно – патріотичного – виховання до Дня пам’яті та примирення, присвяченого пам’яті жертв Другої світової війни

Травень

08-13.05.2023

Десятник Т.В. Класні керівники

 

287.

Заходи до Дня музеїв

Травень 18.05.2023

Мисник В.Г.

Мисник С.І.

 

288.

Заняття школи активу «Підводимо підсумки. Плануємо майбутнє»

Травень 2023

Десятник Т.В.

 

289.

Заходи щодо відзначення Дня Європи:

- Конференції «Твої права та обов’язки», «Магдебурзьке право: історія і сучасність»

- Диспути «Повага та недискримінація по відношенню до людей з особливими потребами», «Упередження, що базуються на релігійній, мовній, культурній та сексуальній орієнтації», «Європейська демократія: реальність чи фікція»

- Вікторини до Дня Європи

- Дебати «Україна – держава європейська»

Травень 20.05.2023

Класні керівники

Пирогова Ю.І.

Дацій О.М.

 

290.

Відзначення Дня вишиванки

Травень 18.05.2023

Десятник Т.В., УС

Класні керівники

 

293.

Свято «Прощавай, початкова школо»

Травень 2023

Голуб Л.П.

 

297.

Індивідуальна робота з батьками учнів з питань оздоровлення школярів

Травень 2023

Класні керівники

 
 

Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Травень 2023

Класні керівники

 

298.

Вітальний калейдоскоп до Дня матері «Нехай волошками цвітуть для Вас світанки».

Травень 14.05.2023

Десятник ТВ.

Класні керівники

 

300.

Цикл профілактичних бесід «Я і літні канікули».

Травень 2023

Класні керівники

 

302.

Творчі звіти класних керівників за підсумками навчального року та про виконання планів виховної роботи

Травень 2023

Гонта Т.В.

 

303.

Аналіз стану роботи класних керівників щодо профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму за 2022/2023 навчальний рік

Травень 2023

Гонта Т.В.

 

304.

Аналіз стану роботи класних керівників щодо профілактики правопорушень за 2022/2023 навчальний рік

Травень 2023

Гонта Т.В.

 

305.

Аналіз стану   виховної роботи за ІІ семестр   2022/2023 навчального року

Травень 2023

Гонта Т.В.

 

306.

Контроль класних журналів (сторінки обліку проведення бесід, заходів з безпеки життєдіяльності)

Травень 2023

Гонта Т.В.

 

307.

Контроль журналів гурткової роботи за 2022/2023 навчальний рік

Травень 2023

Гонта Т.В.

 
 

Свято Останнього дзвоника, випускного 11 кл.

Травень 2023

Десятник Т.В.

Циганіна Ю.Ф.

 
 

Міжнародний день захисту дітей

Червень

01.06

Десятник Т.В.

 

 

 

 

 

 

 
Поділись новиною з друзями в соціальних мережах: