Шановні відвідувачі!

Раді вітати на сторінках сайту

Опорного закладу

"Калайдинцівський  ліцей"  Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області"!

   Сучасний освітній навчальний заклад, у якому комфортно вчитися, працювати, відпочивати- наша школа. Основне завдання, яке ставить перед собою  педагогічний колектив - дати дитині якісну й усебічну освіту, зростити в ній добро, любов, натхненність. Ми щиро вболіваємо за долю вихованців. Хочемо, щоб після закінчення школи їх не полишало відчуття родинності, закоріненості у свій народ, щоб були справжнімі українцями.

    Кожен мешканець шкільної країни має право навчатися за новітніми технологіями, брати участь у науково-дослідницькій роботі, бути активним учасником шкільної ради самоврядування, відвідувати спортивний клуб, гуртки прикладного мистецтва, спортивного орієнтування, краєзнавчо-пошукові, пізнати історію рідного краю у зразковому музеї.

    Будуємо навчальний процес так, щоб учнівські роки промайнули з радістю та приємними згадками про позашкільне життя, подорожі, спортивні змагання, хвилини спілкування з відомими людьми, радісні миті перемог у конкурсах, олімпіадах, наукових роботах.

     Відвідувачі сайту мають нагоду дізнатися про історію школи і сучасне життя, досягнення і традиції, а головне - про колектив, досвідчених майстрів педагогічної справи, справжніх професіоналів на вчительській ниві.

    Будемо раді спілкуванню з Вами та запрошуємо до співпраці!

 С.І.Мисник, директор школи

 

 


 

 

 

 


За навчальним закладом закріплені працівники сектору ювенальної превенції відділу превенції

Лубенського РВП ГУНП в Полтавській області:

зображення viber 2023-12-12 11-49-48-812